nespoonpark

Wpisy

 • poniedziałek, 11 sierpnia 2014
  • Bogactwo złącz

   Obecne komputery to nie tylko maszyny do pisania, zarówno laptopy jak i jednostki stacjonarne mają mnóstwo przydatnych funkcji. I jeśli na przykład chcemy z takiego komputera oglądać filmy czy zdjęcia to nic nie stoi na przeszkodzie. Jednak oprócz dobrej karty graficznej i szybkiego procesora podczas zakupów warto jest zwrócić uwagę na bogactwo różnych złącz.

    

   go grania

   Źródło: http://netgeeks.pl/laptop-do-gier/

    

   Obecnie laptopy przystosowane są do technologii bezprzewodowej, dlatego też wbudowane mają karty sieciowe, moduły bluetooth czy modemy 3G. Ale oprócz tego przydadzą nam się liczne złącza USB, dzięki którym będziemy mogli podłączyć do komputera różne urządzenia przenośne typu dyski zewnętrzne, myszki i mniejsze pamięci przenośne.

   Laptopy mogą mieć także czytniki kart, dzięki czemu będziemy mogli bezpośrednio z komputera przeglądać zdjęcia umieszczone na karcie aparatu. Poza tym wskazane jest także złącze HDMI, które pozwala na podłączenie telewizora czy kamery i na oglądanie obrazu w doskonałej jakości oraz na przegrywanie filmów z kamer cyfrowych.

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   artdaria
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 11 sierpnia 2014 01:15